Gratuit Angajăm Decorator Floral Dobrin

Alte Locuri De Munca Published date: Aprilie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Salaj
  • Oraş: Dobrin

Angajăm Decorator Floral

⭕ Angajăm persoană creativă și entuziastă care isi doreste sa învețe să lucreze in meseria de decorator floral si sa faca față muncii in echipa, sa fie ambitionat de provocari, loial, responsabil si flexibil.
SALARIU: 1300 lei, plus comision din vanzari, si posibilitatea creșterii salariului dupa 3 luni.
Dacă ești creativ sau ai studiat arte plastice, design, horticultura, te asteptam in echipa noastra.
Angajăm si persoane fără experiență in domeniu, cu asigurare de formare profesională in cadrul companiei.

Descrierea jobului:
- job-ul se desfășoară în Shopping City Timisoara, Calea Sagului.
-participa in echipa la realizarea proiectelor privind diferite evenimente publice sau private;
- asigură realizarea aranjamentelor comandate de clienții companiei;
- asigură ordinea si curatenia la locul de munca.

BENEFICII
- salariu motivant;
- incadrare pe baza de contract individual de munca pe durata nedeterminata;
- sistem de prime pentru perioadele de performanta,
- evaluarea performanţelor profesionale individuale; promovare şi avansare.

Îți așteptăm cv-ul pe adresa de mail: contact(at)floriinculori.ro
Tel contact: 720 .

0734424894

Dobrin, Salaj