0.80 lei Angajam Macelar Cu Sau Fara Experienta Sibiu

Alte Locuri De Munca Published date: Februarie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Sibiu
  • Oraş: Sibiu

Angajam Macelar Cu Sau Fara Experienta

⭕ Lugera angajeaza macelar cu sau fara experienta, pentru o importanta companie care se ocupa cu producerea si comercializarea produselor din carne.

Cerinte:

Minim 10 clase;
Persoana serioasa, comunicativa si atenta la detalii;
Experienta in domeniu nu este necesara;

Responsabilitati:

Transarea carnii;
Participa la activitatile de incarcare/descarcare;
Se ocupa de aprovizionarea magazinului.

Beneficii:

Program de lucru: Luni - Vineri 7:00 - 20:30, Sambata: 7:00-18:30, Duminica: 7:00 - 15:00. Se lucreaza saptamana de Luni pana Duminica, urmatoarea saptamana fiind libera.

Salariu: 1500 ron net plus tichete de masa plus decont transport.

Număr de telefon ✆ 0796930907

Sibiu, Sibiu