Gratuit Angajam Personal Sala De Jocuri Ciresu

Alte Locuri De Munca Published date: Octombrie 10, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Braila
  • Oraş: Ciresu

Angajam Personal Sala De Jocuri

⭕ Dacă ești o persoană sociabilă ,organizată și serioasă te așteptăm în echipa noastră.
Experiența nu este necesară ,te vom învăta noi tot ce trebuie să știi.

BENEFICII:
- Salariu atractiv : 1 700 de lei net (în mână);
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- Program de lucru : 12h lucrate/24h libere, 12h lucrate/48h libere
- Prime de performanta;
- Prime de vechime;
- Mediu de lucru plăcut;
- Colectiv tânar;

RESPONSABILITĂȚI :
- întâmpină cliețiii și supraveghează sala de jocuri;
- prezintă clienților modul de funcționare al aparatelor și explică regulile de joc;
- efectuează operațunile de plăți către clienți;
- respectă regulamentul de ordine interioară;

Dacă vrei să faci parte din echipa LAS VEGAS așteptăm CV-ul tău însoțit de poză într-un mesaj privat sau ne poți contacta la nr. de 740 .

0752261227

Ciresu, Braila