Gratuit Angajam Sef De Schimb - Inteva Salonta Catina

Alte Locuri De Munca Published date: Martie 27, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Catina

Angajam Sef De Schimb - Inteva Salonta

⭕ Candidatul ideal

- Experienţă anterioară în coordonarea oamenilor, în mediu de producţie (un minim de 40 de oameni coordonati anterior)
- Abilitatea de a motiva şi de a se implica în dezvoltarea personală a oamenilor din subordine
- Spirit de echipă şi flexibilitate
- Bune abilităţi de comunicare

Descrierea postului

- Planifica alocarea operatorilor pe liniile de productie pentru realizarea planului de productie
- Se asigura de realizarea cantitatilor planificate de productie la calitatea ceruta de client si in timpul stabilit
- Responsabil de atingerea tintelor de calitate pentru productie: PPM la client, PPM intern, rata de rework si a tintelor de productie: productivitate, 5S, utilizarea echipamentelor
- Este responsabil de pontajul operatorilor si a personalului indirect
- Este responsabil de declararea productiei realizate catre planificatorul de productie
- Este responsabil pentru acuratetea stocului de produse finite din fabrica
- Participa la inventarele de materiale si produse finite din fabrica
- Responsabil pentru urmarea de catre operatori a regulilor si regulamentelor interne si a regulilor de sanatate si securitate in munca, PSI, 5S, etc

Pozitia este deschisa la fabrica din SALONTA !

Număr de telefon ✆ 0707063220

Catina, Buzau