Gratuit Angajare Operatori CNC Bogdand

Alte Locuri De Munca Published date: Octombrie 28, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Satu-Mare
  • Oraş: Bogdand

Angajare Operatori CNC

⭕ MATEC CNC TECHNIK angajeaza OPERATORI CNC pentru fabrica din Sura Mica

Descrierea jobului:
•Operare mașini CNC – freze MAKINO/KITAMURA (comenzi FANUC)
- strunguri MURATEC MW 120 si 200 (comenzi FANUC)
•Program de activitate in 3 schimburi
•Rulează programul CNC pe maşina cu comandă numerica conform instrucţiunilor de operare
•Realizeaza diferite repere dupa un desen tehnic, face corectiile necesare
•Cunoaste, utilizeaza si intretine instrumentele de masura si control.
•Măsoară şi verifică piesele folosind instrumentele de măsură, conform cerinţelor tehnice;
•Completeaza documentele referitoare la productie
Cerințe:
- bune cunostinte de interpretare desen tehnic
- experinta minim 2 ani in domeniu
- abilitati de operare si reglare a masinilor CNC
-spirit de initiativa, creativitate
- abilități minime de operare P.C.

Oferim:
- salariu de incadrare pana la 3600 RON, in functie de nivelul de cunostinte
- tichete de masă,
- spor ore noapte, spor ore suplimentare
- contract de muncă pe perioadă nedeterminată,
- transport asigurat din Sibiu, Cisnadie, Selimbar, Vestem, Ocna Sibiului, Brosteni, Pauca

Va asteptam direct la sediul firmei din Sura Mica, Parcul Industrial, Parcela 22, zilnic intre orele 9 -16 sau ic la numarul: 731 .

Număr de telefon ✆ 0783095047

Bogdand, Satu-Mare