Gratuit Angajez Tehnician Cu Experienta Service Gsm.Salariu Plus Procent. Todireni

Alte Locuri De Munca Published date: Aprilie 8, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Botosani
  • Oraş: Todireni

Angajez Tehnician Cu Experienta Service Gsm.Salariu Plus Procent.

⭕ Angajam cu contract de munca Tehnician sau Inginer GSM pentru service GSM/IT amplasat in zona Centrala, experienta obligatorie in reparatii hardware/software inclusiv interventii pe placa si experienta in lucrul cu programele de resoftari/deblocari .
Se ofera salariu fix pe cartea de munca plus procent si masina de serviciu pentru persoana potrivita.

-OBLIGATORIU;
*Seriozitate;
*Cunostinte temeinice operare PC;
*Capacitate de decizie;
*Capacitate de a lucra in echipa;
*Capacitate de analiza si a diagnostica corespunzator probelemele tehnice;
*Concentrare indelungata;

Cerinte:
- Experienta relevanta in domeniu;
- Atitudine pozitiva, atentie la detalii, orientare catre calitatea serviciului prestat;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Foarte bune abilitati de organizare;
- Cunostinte software GSM
- Cunostinte electronica;
- Cunostinte vaste asamblare /tableta, lipire, dezlipire, ansambluri (detinem masinariile necesare relaratii display).
- Cunostinte tehnice placa de baza /tableta.
Cerinte/Descriere Job

Responsabilitati:

- Angajatul va avea ca principal obiectiv efectuarea diagnozelor, reparatiilor si testarea post reparatie a tabletelor si a telefoanelor sosite in service;
- Ofera diagnoza corecta si bine documentata asupra dispozitivelor;
- Testeaza intreaga functionalitate a produselor din punct de vedere calitativ si estetic;
- Asamblarea, dezasamblarea produselor;
- Reparatii placa de baza, remediere probleme alimentare, etc.;
- Angajatul va fi direct respunzator de calitatea reparatiilor si in functie de acestea, el poate fi ori recompensat; ori penalizat.
Cunostinte hardware si software in domeniul IT constituie un avantaj.

Număr de telefon ✆ 0776055942

Todireni, Botosani