0.80 lei Angajez Vanzator Benzinarie Sutesti

Alte Locuri De Munca Published date: Decembrie 1, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Braila
  • Oraş: Sutesti

Angajez Vanzator Benzinarie

⭕ Candidatul ideal:

- Absolvent studii medii
- Cu sau fara experienta de lucru in vanzarea produselor - avantaj
- Capacitate de efort sustinut si rezistenta la stres
- Persoana responsabila, dinamica
- Abilitati de comunicare si orientare spre client
- Spirit de echipa

Descrierea jobului:

- Vanzarea profesionala a produselor si serviciilor de la statia de distributie carburanti
- Operarea corecta a sistemului de casa
- Raspunde de intretinerea produselor din magazin, curatarea zilnica a acestora, amplasarea produselor noi si promovarea acestora
- Participa la functionarea continua a statiei de deservire carburanti la un nivel calitativ conform standardelor si regulamentelor interne.
- Prin conduita sa profesionala promoveaza buna imagine a firmei
- Programul 24 cu 48 libere ( o zi de lucru doua libere)

Număr de telefon ✆ 0262128432

Sutesti, Braila