Gratuit Art Glas SA - Referent Vamal Tiganesti

Alte Locuri De Munca Published date: Martie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Teleorman
  • Oraş: Tiganesti

Art Glas SA - Referent Vamal

⭕ CANDIDATUL IDEAL:

Dornic sa acumuleze cunostinte de comisionare vamala;
Limba engleza la nivel conversational;
Utilizare PC la nivel avansat;
Persoana dinamica, responsabila, dornica de a invata;
Atentie la detalii, acuratete, seriozitate;
Experienta in import export sau legislatie vamala constituie avantaj;

DESCRIEREA JOBULUI

Respectarea procedurilor administrative si a legilor vamale in realizarea declaratiilor vamale;
Mentinerea legaturii cu clientii in desfasurarea activitatii de comisionare vamala;
Intocmirea documentelor de import export ale clientilor si a documentelor administrative ale societatii;
Gestionarea relatiei cu autoritatile vamale;

OFERTA

Salariu atractiv;
Bonus performanta-in functie de politicile companiei;
Prime de sarbatori;
Posibilitatea de specializare in domeniu;

DESCRIERE COMPANIE

SC ART GLAS SA este o companie de Comisionare Vamala, fondata in anul 1994, cu un numar de 13 puncte de lucru in tara, cu birouri sidepozite.
Societatea dispune de personal calificat, cu o vastă experiență , ce oferă profesionalism, dinamism, eficiență, competență în serviciile din sistemul vamal;
Art Glas este partenerul adecvat pentru colaboratorii economici bine reprezentați în circuitul de import-export, precum și pentru societățile în curs de dezvoltare.

ATASATI CV LA ADRESA DE EMAIL

0318638688

Tiganesti, Teleorman