Gratuit Bellcini Print Angajeaza "OPERATOR CENTRU COPIERE" Valcele

Alte Locuri De Munca Published date: Aprilie 12, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Covasna
  • Oraş: Valcele

Bellcini Print Angajeaza "OPERATOR CENTRU COPIERE"

⭕ Responsabilitati
- Postul presupune activitati de printare, copiere si finisare documente, pregatire de machete, personalizarea diverselor obiecte. - - Activitatea este una mixta, presupune atat munca la calculator cat si lucru cu diverse echipamente si aparate (scanere, printere, masini de indosariat, copiatoare, folio, etc)
Cerinte
- Cunostinte operare calculator (pachetul office)
Avantaj cunostinte Corel Draw.
- Varsta maxim 38 ani
- Studii minim liceu /scoala profesionala domeniu tehnic
- Spirit practic si indemanare, atentie la detalii
- Persoana dinamica, responsabila si organizata.
- Capacitatea de a invata si rezolva repede un minim de probleme tehnice.
Beneficii Oferite
- Program stabil, 5 zile / saptamana, eventuale ore suplimentare platite, concedii si sarbatori legale, bonusuri in functie de performante, carte de munca
Descrierea firmei
- Centru specializat de imprimari/listari/indosarieri si alte servicii de copycenter.

Va rog CV - Cu POZA

0793712176

Valcele, Covasna