Gratuit Confectioner Tamplarie PVC - Magnicom SRL Iara

Alte Locuri De Munca Published date: August 6, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Cluj
  • Oraş: Iara

Confectioner Tamplarie PVC - Magnicom SRL

⭕ MAGNICOM SRL, recruteaza personal calificat si necalificat pentru Confectioner tamplarie PVC, in urmatoarele conditii:

Se ofera:
Pachet salarial atractiv;
Bonuri de masa;
Servicii medicale - Medlife;
Sistem de bonusare in functie de realizari;
Mediu de lucru cu toate conditiile de confort pentru personal;

Program de lucru 8 ore / luni - vineri;

Descrierea jobului:
Raspunde de lucrarile executate si de echipamentul din dotare. Comunica in timp real catre Seful Departamentului toate situatiile neconforme cu procedurile si instructiunile de lucru.

Candidatul ideal:
Spirit inventiv cu initiative constructive. Capacitate de a estima situatiile corect si de a lua decizii bune.

SC MAGNICOM SRL - Brasov
Distribuitor de profile PVC Ramplast si sisteme de feronerie G-U.
Producator de tamplarie PVC si geam termoizolant.

Echipa Magnicom este pro-activa, orientata spre rezultat si ambitioasa.

Alaturate echipei noastre!
0276590415

Număr de telefon ✆ 0276590415

Iara, Cluj