Gratuit Content Designer. Cautam Colaborari Cu Graficieni,.3d Artist. Part Tim Orastie

Alte Locuri De Munca Published date: Februarie 19, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Hunedoara
  • Oraş: Orastie

Content Designer. Cautam Colaborari Cu Graficieni,.3d Artist. Part Tim

⭕ Candidatul ideal

Cautam colaborari dinamice cu persoane fara experienta sau cu experienta dinamica, cu spirit creativ, cu experienta in design/grafica/html/3D/animatii/programare/aplicatii pentru servicii in aceste domenii.

– Cunostinte Adobe Photoshop
– Cunostrinte Corel Draw
– Cunostinte Adobe Dreamwaver - este un plus
– Cunostinte Adobe Illustrator
– Cunostinte de baza HTML si CSS - este un plus
– Cunostinte InDesign – este un plus
{/-[Inflexion Media. com /pluralvision]_/
– Abilitatea de a lucra in echipa
– Creativitate, originalitate
– Talent grafic, simt artistic
– Atentie la detalii

Descrierea jobului
Cautam graficieni creativi, cu spirit de echipa si dorinta de a invata mereu si a-si imbunatati cunostintele in domeniu.

In mod specific, vei face:
– bannere diferite dimensiuni si formate
– landing pages, grafica web site
- layout-uri pagini
- 3D-uri daca ai cunostinte
- animatii daca ai cunostinte
– materiale print – flyere, machete reviste, print dimensiuni mari.
– background-uri pentru website-uri, compozitii grafice
– respectarea termenelor de predare

0769641971

Orastie, Hunedoara