Gratuit EuroGames Angajeaza Operator Sala Jocuri(fete) Capleni

Alte Locuri De Munca Published date: Februarie 21, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Satu-Mare
  • Oraş: Capleni

EuroGames Angajeaza Operator Sala Jocuri(fete)

⭕ Candidatul ideal

- Aspect fizic placut
- Disponibilitate pentru program full time (inclusiv ture de noapte)
- Persoane dinamice, punctuale, responsabile
- Abilitati bune de comunicare si lucru in echipa

Descrierea jobului

- intampinarea clientilor, preluarea comenzilor si servirea intr-o maniera cat mai profesionista
- informarea clientilor referitor la modul de functionare al aparatelor de joc si la regulile de joc.
- realizarea platilor corespunzatoare castigurilor obtinute de clienti
- supravegherea permanenta a modului de desfasurare a activitatii in sala de joc
oferim contract de munca pe perioada nedeterminata si salariu motivant sala se afla in pitesti locatie centrala .

0702580110

Capleni, Satu-Mare