Gratuit Facturist - Gestionar Salar 2700 Ron Cajvana

Alte Locuri De Munca Published date: Februarie 29, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Cajvana

Facturist - Gestionar Salar 2700 Ron

⭕ Cautam colega/coleg pentru a face parte din echipa noastra!
Persoana care ocupa acest post are urmatoarele responsabilitati:
Indeplinirea activitatilor de facturare si mentinere a relatiilor cu clientii, achizitii, livrari si receptii, transport, (contabilitate primara constitue un avantaj).

1Executarea sarcinilor primite in timpul programului de lucru.
2Inregistrarea comenzii previziunilor de la client, validarea lor.
3Pe baza inregistrarii comenzilor se vor printa listele de pregatire a livrarilor pentru fiecare client in parte, in functie de zilele de livrare agreate cu clientii.
4Listarea avizelor de insotire a marfii impreuna cu etichetele de livrare.
5Toate aceste documente se vor preda operatorului din magazie pentru a putea pregati in cele mai bune conditii preodusele ce urmeaza a fi livrate, comandarea camioanelor in functie de marfa ce va urma sa fie livrata.
6Comunicare adecvata in Departamentul Logistica, si cu celelalte departamente.
7Transmiterea facturilor  pe fax, e-mail
8Receptii de materiale, marfuri si materii prime.
9Achizitii: ambalaje, paleti , birotica si papetarie.
10Situatia contractelor cu furnizorii.
11Participarea la inventarul lunar.

Cerinte: limba engleza, franceza constituie un avantaj, cunostiinte PC obligatoriu,  permis categoria B.

Program lucru: 8:00 - 16:30

Oferim salariu de 2700 Ron
Tichete de masa in valoare de 15 Ron/zi
150 Ron transport

Asteptam cu mare interes cv-urile dumneavoastra sau sa ne contactati la 743 .

Număr de telefon ✆ 0724149792

Cajvana, Suceava