Gratuit Inginer/Tehnician Service Utilaje De Ambalat Borsa

Alte Locuri De Munca Published date: Martie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Maramures
  • Oraş: Borsa

Inginer/Tehnician Service Utilaje De Ambalat

⭕ Angajam o persoana cu experienta in service-ul de masini si echipamente industriale si studii superioare in Inginerie Electrica/Mecanica.

Responsabilitati:
- Identificarea erorii de functionare
- Mentenanta si reparatii
- Instalarea echipamentelor
- Trainingul pentru operatorii si personalul tehnic al clientului
- Devize de reparatie, intocmirea necesarului de piese de schimb
- Participare la negocieri pentru proiecte tehnice.

Activitati de rutina:
- Preluarea echipamentului asignat spre identificarea defectului de functionare, identificarea eventualelor probleme tehnice si intocmirea devizului estimativ in sistemul CRM/ERPservice precum si mententanta masinilor aflate in functionare la sediile clientilor. De asemeni instalarea in conditii de functionare a echipamentelor comercializate de companie si monitorizarea echipamentelor sosite in service.

Asiguram decontarea combustibilului necesar pentru deplasarea la locul de munca (pentru salariati cu domiciliul in afara orasului Brasov) oferim bonus cu ocazia sarbatorilor precum si diurna pentru deplasari care depasesc 8 ore (50 lei/zi). Vei primi echipament de lucru profesional (incaltaminte, imbracaminte, sculele necesare), consult oftalmologic si ochelari de vedere – gratuit si vei participa la training-uri tehnice la partenerii companiei din strainatate.

Programul este Luni – Vineri 08:30 – 17:00
Sediul companiei este in Brasov, Calea Feldioarei.

Info: 740

0733944613

Borsa, Maramures