Gratuit Instalator Instalatii Sanitare Franta Balan

Alte Locuri De Munca Published date: Aprilie 2, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Salaj
  • Oraş: Balan

Instalator Instalatii Sanitare Franta

⭕ Beneficii:
•NU PERCEPEM COMISION;
•Cazare si transport, asigurate de angajator;
•Contractul initial va fi pe o perioada de 6 luni,cu posibilitate de prelungire;
•Salariu net atractiv pentru 39h/saptamana;
•Posibilitatea de a efectua ore suplimentare;

Cerinte:
•Experienta minim 5 ani in domeniu;
•Avantaj permis de conducere categoria B;
•Avantaj experienta in Franta;
•Cunostinte limba franceza prezinta un avantaj;
•Experienta la lucrul cu materiale precum: cupru,otel,teava neagra,fonta, PVC;
•Avantaj experienta cu sudura autogen OXIACETILENA;
•Avantaj experienta cu imbinare prin ALAMIRE;
•Cunostinte de citire,interpretare si lucru dupa plan + desen tehnic;
•Cunostinte de lucru cu teava din PVC care se imbina cu adeviz;
•Abilitati de lucru in echipa si autonom;
•Persoane dinamice,cu o buna conditie fizica, serioase si responsabile.

Responsabilitati:
•Executarea lucrarilor de fixare si sustinere a diverselor piese ale instalatiei de apa, instalatii sanitare
•Montarea elementelor componente si a racordurilor;
•Executare lucrari de imbinare tevi;
•Realizarea retelei de evacuare apa/incalzire si a conductelor de ventilatie;
•Abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice;
•Aprovizionarea locului de munca cu materiale si unelte pentru desfasurarea activitatii;
•Intretinerea bunurilor companiei si utilizarea acestora in conditii optime;
•Respectarea regulilor de Securitate si a Instructiunilor de lucru.

0723768206

Balan, Salaj