2.40 lei Junior Researcher Marketing. Trebuie Cunostinte Grafice Si Wordpress Ghercesti

Alte Locuri De Munca Published date: Decembrie 23, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dolj
  • Oraş: Ghercesti

Junior Researcher Marketing. Trebuie Cunostinte Grafice Si Wordpress

⭕ Abilitatea de a proiecta și aranja materiale tipărite și digitale, inclusiv pliante și broșuri
Afinitatea față de fotografie este de dorit
Precizie și atenție la detalii
Abilitatea de a lucra atât independent, cât și în colaborare ca membru al echipei
Experiență de proiectare grafică dovedită
Cunoștințe bune despre Photoshop CS6, InDesign CS6 și Illustrator CS6
Experiență cu marketingul social media
Abilitatea de a conduce Social Media după și rezultate
Competențe bune în limba engleză
Cunoștințele despre Premiere Pro CS6 și CMS WordPress sunt avantajoase
{potii obtine acest job creeandu-ti experienta ceruta mai sus (daca nu o ai) in toate domeniile mentionate plus altele pe [:[|[Inflexion Media. com /pluralvision]\_/)-/.
Bune abilități de scris online
Creativitate, reziliență, înțelegere rapidă și capacitate de implementare

Descrierea jobului
Producerea de tot felul de aplicații grafice pentru imprimare și probleme online
Procesarea imaginii
Construirea și implementarea unei strategii sociale media (Facebook) împreună cu Managerul nostru de Marketing)
Crearea de campanii pentru mass-media sociale, rapoarte de social media Analytics
Producerea de conținut și de povestiri (imagini, videoclipuri)
Editorial Planning
Responsabil de înregistrarea și monitorizarea periodică
Info:/[Inflexion Media[\_).
Ceea ce oferim:
Un mediu de lucru dinamic și extrem de stimulant
Experiență internațională
Colegii mari și un loc deschis și inspirator de lucru
Salariu competitiv și beneficii
Sănătate și Wellness

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita .ro,
disponibila pentru Android, iOS, si Windows Phone

0725505146

Ghercesti, Dolj