Gratuit Kiwi Finance-Broker Credite Nr1 Din Romania Cauta Parteneri Berezeni

Alte Locuri De Munca Published date: Aprilie 3, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vaslui
  • Oraş: Berezeni

Kiwi Finance-Broker Credite Nr1 Din Romania Cauta Parteneri

⭕ Daca esti un om deschis, comunicativ, placut si stii despre tine ca poti sa explici clientilor mecanismele de creditare, daca vrei sa contribui la realizarea viselor acestora - fie ca este vorba de achizitia, renovarea sau utilarea imobilului mult visat, un eveniment important in familie, o vacanta de neuitat sau marirea bugetului disponibil prin optimizarea ratelor existente – ai sansa de a lucra intr-un domeniu dinamic si ofertant, alaturi de noi.

Suntem o echipa unita, te vom ajuta sa te integrezi usor, in cel mai scurt timp, si vei avea la dispozitie o intreaga infrastructura si instrumentele necesare sa-ti indeplinesti, la randul tau, obiectivele financiare si de cariera.

In acest moment Cautam parteneri In Sighisoara,Reghin,Sovata si Tg Mures

Responsabilitati:

•Identificarea potentialilor clienti si oferirea celor mai bune solutii de creditare specifice nevoilor acestora
•Cunoasterea produselor de creditare ale partenerilor bancari
•Dezvoltarea portofoliului de clienti impreuna cu echipa de vanzari din care face parte
•Mentinerea si dezvoltarea in permanenta a relatiei cu clientii din portofoliu
•Transmiterea corecta, completa si la timp a informatiilor si documentelor catre departamentele cu care colaboreaza

Cerinte:

•Studii medii sau superioare (absolvite sau in curs)
•Cunoasterea pachetului MS Office
•Experienta in vanzari (experienta in domeniul financiar / bancar de cel putin 1 an constituie un avantaj)
•Disponibilitate la deplasari in scopul prospectarii pietei, vizite la clienti (postul presupune si activitate de teren)
•Abilitati de comunicare si interactiune
•Perseverenta in atingerea obiectivelor
•Atitudine pro-activa, entuziasm si motivatie

Oferta (bonusuri, beneficii):

• comision din vanzari •Training de specialitate
•25 parteneri financiari, peste 100 produse financiare (credite imobiliare, nevoi personale, credite de consum, carduri de credit, leasing, economisire-creditare,)
•Departament intern de procesare dosare si suport departament juridic
•Mediu de lucru profesionist, transparent si meritocratic
•Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniul financiar-bancar

Daca intrunesti criteriile de mai sus si consideri ca putem face echipa buna impreuna, asteptam CV-ul tau si te vom contacta pentru o discutie mai detaliata

Număr de telefon ✆ 0732663158

Berezeni, Vaslui