Gratuit Maseuza - Cursanta Sau Fara Experienta Dubova

Alte Locuri De Munca Published date: Aprilie 21, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mehedinti
  • Oraş: Dubova

Maseuza - Cursanta Sau Fara Experienta

⭕ Maseuza cu sau fara cursuri de masaj( fara experienta )
se ofera training de pregatire
fara specializarea in masaj

salarizare: - 900 - 1800 lei

sau plata la sedinta:
O şedinţă poate dura 30,60,90 sau 120 de minute în funcție de preferinţele dvs.!

Persoana dinamica orientata catre client;
pentru candidare rog Fb sau cv cu poza

Descrierea jobului
- o colega pasionata de masaj, care pune pret pe calitatea serviciilor prestate.
Daca iti doresti sa lucrezi intr-un mediu de acasa, organizat si provocator, dorim sa te cunoastem!
Program part-time !

Un concept nou de infrumusetare specializat in remodelare corporala, intretinere corporala.
Locatie amplasata in zona kaufland - acasa

BENEFICIILE MASAJULUI

• relaxează musculatura
• stimulează circulația
• elimină stresul şi oboseala
• atenuează contracturile musculare
• menţine elasticitatea pielii
• păstrează mobilitatea articulaţiilor
• elimină insomnia
• normalizeaza activitatea creierului
• stimulează sistemul imunitar. Pentru programare sunaţi sau trimiteţi mesaj la numărul de afişat!

0736506194

Dubova, Mehedinti