Gratuit Operator Calculator Pariuri Sportive - WINNER Orlesti

Alte Locuri De Munca Published date: Aprilie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Valcea
  • Oraş: Orlesti

Operator Calculator Pariuri Sportive - WINNER

⭕ WINNER este unul dintre cei mai cunoscuti operatori de pariuri sportive din Romania, fiind recunoscut in anul 2016 de Cazino Inside ca “CEL MAI BUN OPERATOR DE PARIURI TRADITIONALE”.

Candidatul ideal

* Cunostinte de operare PC- nivel mediu
* Persoana pozitiva si comunicativa
* Seriozitate si punctualitate
Descrierea jobului

* Supravegheaza sala de jocuri
* Prezinta clientilor modul de functionare al aparatelor si expica regulile de joc
* Efectueaza operatiunile de plati si incasari de la si catre client
* Raporteaza sefului ierarhic neregulile aparute in sala de jocuri
* Intocmeste actele necesare pentru evidenta casieriei
* Creeaza si mentine relatia cu clientii in scopul atingerii obiectivelor de vanzare si incasare

BENEFICII

* Salariu atractiv
* Perioada de training platita
* Bonusuri si prime de sarbatori
* Spor de vechime
* Bonuri de masa
* Asigurare medicala
* Perioada de acomodare
* Posibilitati reale de avansare
* Loc de munca stabil, aproape de casa.

0783949265

Orlesti, Valcea