Gratuit Operator Calculator Orlea

Alte Locuri De Munca Published date: Februarie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Orlea

Operator Calculator

⭕ Operator calculator

Firma de distributie articole si accesorii pentru casa si gradina angajeaza operator calculator pentru punctul de lucru din comuna Afumati, jud. Ilfov.

Candidatul ideal:

- Studii medii;
- Capacitate de comunicare si de relationare;
- Atitudine pozitiva;
- Cunoștințe de operare PC (MS Office: Word, Excel);
- Experienta anterioara in operare calculator reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului:

- Introducerea si prelucrarea datelor in aplicatiile informatice specifice serviciului;
- Verificare si arhivare documente;
- Intocmire de rapoarte si situatii;
- Respectarea termenelor si procedurilor specifice.

Beneficii:

- Contract de munca perioada nedeterminata;
- Tichete de masa;
- Decont transport;
- Mediu de lucru placut.

Număr de telefon ✆ 0788708269

Orlea, Olt