Gratuit Operator Sala De Jocuri Valea Stanciului

Alte Locuri De Munca Published date: Martie 3, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dolj
  • Oraş: Valea Stanciului

Operator Sala De Jocuri

⭕ Cautam FETE tinere,sociabile, cu aspect fizic placut si abilitati de calcul numeric , pentru a fi integrate in cadrul echipelor noastre din Bucuresti. Noi NU iti cerem experienta ,vei participa la training-uri gratuite !

Responsabilitati:
• Informarea clientilor referitor la modul de functionare al aparatelor de joc;
• Supravegherea permanenta a modului de desfasurare a activitatii in sala de joc;
• Intocmirea incasarilor zilnice si predarea gestiunii;
• Realizarea platilor corespunzatoare castigurilor obtinute de clientii;
• Servirea clientilor cu produse din protocol.

Cerinte :
• Absolvent de studii liceale
• Cunostinte de limba engleza la un nivel conversational;
• Aspect fizic placut si ingrijit;
• Abilitati de calcul matematic;
• Bune abilitati de comunicare si relationare;
• Responsabilitate, planificare si organizare;
• Lucru in echipa, dar si individual;
• Disponibilitate pentru lucru in ture (inclusiv tura de noapte).

Beneficii:
• Perioada de training si acomodare
• Salariu atractiv si bonusuri in functie de performante
• Mediu de lucru placut ,echipa tanara si dinamica
• Posibilitati reale de dezvoltare profesionala
• Invatarea unor deprinderi necesare in dezvoltarea unei cariere (planificara si organizarea propiei activitati)

Descrierea companiei
WIN BET este o companie aflata in plina ascensiune, cu peste 8 ani de experienta pe piata gamblingului & entertainmentului din Romania. Ne mandrim cu o echipa tanara si dinamica, carora le oferim sanse reale si continue de promovare si dezvoltate profesionale .

0767974523

Valea Stanciului, Dolj