Gratuit Tehnician Service Tarcea

Alte Locuri De Munca Published date: Mai 13, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bihor
  • Oraş: Tarcea

Tehnician Service

⭕ Pentru clientul nostru o companie care ofera solutii de marcare si codificare.

Responsabilitati:
Instalarea, întreținerea și service-ul echipamentelor;
Repararea sistemelor electrice/electronice de joasa tensiune;
Acordarea de consultanță tehnică permanentă clienților;
Instruirea utilizatorilor de echipamente;
Elaborarea rapoartelor tehnice;

Cerinte:
Experiența în domeniul echipamentelor și instalațiilor electronice și/sau bune cunoștințe tehnice din domeniul automatizărilor industriale;
Studii medii sau superioare in domeniul electronicii;
Cunoștințe de limba engleză nivel mediu;

Beneficii:
Salariu motivant
Tichete de masa
Bonus deplasari
Masina, laptop, smartphone

Număr de telefon ✆ 0713844317

Tarcea, Bihor