2.40 lei URGENT Angajam Fata Pentru Casa De Amanet (amanetar) Marpod

Alte Locuri De Munca Published date: Martie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Sibiu
  • Oraş: Marpod

URGENT Angajam Fata Pentru Casa De Amanet (amanetar)

⭕ Candidatul ideal:

- Studii medii / superioare (MINIM DIPLOMA DE BACALAUREAT);
- Abilități de operare PC și utilizare a internetului;
- Disponibilitate pentru program full time;
- Profesionalism în îndeplinirea sarcinilor de serviciu;
- Foarte bune abilități de comunicare;
- Atenție la detalii;
- Corectitudine, discreție și loialitate;
- Persoană atentă, serioasă și responsabilă.

Nu este necesară experienţa, se asigură pregătire de specialitate.

Descrierea jobului

Responsabilităţi:

- Furnizarea de informații clienților;
- Încheierea contractelor de amanet;
- Verificarea și evaluarea garanțiilor (obiectelor,bijuterii aur);
- Efectuarea de plăți și încasări în numerar;

Beneficii :
- Salariu motivant, peste medie;
- Contract individual de muncă cu normă întreagă;
- Prime de Paști, Crăciun și de 8 Martie;
- Aprecierea şi recunoaşterea performanţelor;
- Siguranţa locului de muncă;
- Lipsa de experiență nu reprezintă un dezavantaj;
- Perioada de formare în domeniul amanetului va fi platită conform salariului.

- Venituri totale nete(în mână): 3500RON (pentru perioada de început).

Număr de telefon ✆ 0315430466

Marpod, Sibiu