600.00 lei Bona Part-time 10 Lei/ora Berthelot

Bone / Menajere Published date: Mai 12, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Hunedoara
  • Oraş: Berthelot

Bona Part-time 10 Lei/ora

⭕ Familie tanara suntem in cautare de bona pentru fetita noastra de 7 ani.

Candidatul ideal:

- personalitate si prezenta fizica placuta, energica, gandire pozitiva, amabilitate, serioasa, punctuala, organizata, extrem de sociabila, blanda si iubitoare de copii.
- constituie un avantaj experienta ca bona de minim 1 an (cu recomandari).
- varsta intre 20-30 de ani.
- posibilitatea de a ne insoti in vacante scurte de 3-4 zile de 4-5 ori pe an.

Responsabilitati:

- Preluarea de la scoala in anumite zile
- Supraveghere si asistenta la imbracat-dezbracat, spalat, mancat
- Asistenta, organizare si motivare in activitati scolare (teme), extrascolare, creative (pictura, jocuri, etc)
- Asigurarea programului stabilit: tv/jocuri tel/citit povesti/ luat masa/teme/ore de somn
- Timp petrecut out-door cu prietenii de varsta ei (mersul pe bicicleta, role sau trotineta constituie un avantaj)

Cerinte:

- experienta ca bona de minim 1 an
- cursanta sau absolventa Facultatea de pedagogie,psihologie sau litere
- profesionalism
- aspect fizic placut
- voce blanda
- fire rabdatoare
- flexibilitate si disponibilitate uneori in weekend ori la anumite ore stabilite in avans
- posibilitatea colaborarii pe minim 2 ani

Oferta noastra:

- mediu de lucru placut
- salariu atractiv cu posibilitate de marire la fiecare 6 luni
- program per. scolii 4 ore/zi:
12-16: marti, joi, vineri
17-21: luni si miercuri
weekend liber
- program vacanta 6 ore/zi
08-14: luni- vineri
Castiguri:
- 750 lei/luna-in timpul scolii
- 1100 lei/luna-in timpul vacantelor
- orele suplimentare nu sunt obligatorii si se platesc cu 10 lei/ora
- in cazul insotirii in vacante:
1. veti beneficia de transport, cazare in camera proprie, mancare
2. timp de lucru in medie 5 ore/ zi singura cu copilul si un castig de 10 lei/ora + experienta vacantei.

Asteptam CV-ul tau pe si ne poti contacta la nr de tel: 773

Număr de telefon ✆ 0732975699

Berthelot, Hunedoara