0.80 lei Caut Bona - Bucuresti (Tineretului-Timpuri Noi) Tufesti

Bone / Menajere Published date: Septembrie 24, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Braila
  • Oraş: Tufesti

Caut Bona - Bucuresti (Tineretului-Timpuri Noi)

⭕ Caut bona pentru o fetita de 2 ani si 5 luni. Program: 9 ore pe zi (va fi stabilit de comun acord).

Cerinte: varsta: 40-59 ani, fara vicii, serioasa, curata, organizata, iubitoare de copii, rabdatoare, calma.

Responsabilitati:
- persoana aleasa va avea grija in primul rand grija de fetita: ii va da sa manance, se va juca cu ea (fara tv sau filmulete pe calculator), ii va citi, va iesi cu ea in parc, o va adormi;

Mentionam ca mai avem un copil nounascut iar mama va avea grija in primul rand de el.

Pentru inceperea activitatii, solicitam analize medicale.

Salariu: 1500 - 1800 RON/ luna.

Număr de telefon ✆ 0271924489

Tufesti, Braila