Gratuit Femeie De Serviciu Iasi Mihalaseni

Bone / Menajere Published date: Iunie 21, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Botosani
  • Oraş: Mihalaseni

Femeie De Serviciu Iasi

⭕ Betty Ice SRL caută o nouă colegă pentru departamentul de distributie din Iasi.
Locatie: punctul de lucru din Iasi.
Post vacant: femeie de serviciu
Cerințe:
-Persoană harnică, curată cu simţ de răspundere dezvoltat, punctualitate, integritate;
-Experienţă de minimum 1 an pe un post similar;
-Dorinţa de a face lucrurile calitativ şi organizatoric;
-Abilități de organizare și prioritizare a activităților;
-Persoană dinamică și flexibilă, care are capacitatea de învățare rapidă.

Descrierea jobului:
-Asigură curăţenia generală din birouri şi spaţii anexe (grupuri sanitare, holuri, etc.) din punctul de lucru;
-Asigură curăţenia şi întreţinerea obiectelor de inventar din spaţiile societăţii;
-Indeplineste si alte sarcini dispuse de seful ierarhic.

Noi îți oferim:
-O echipă primitoare și dinamică;
-Stabilitate;
-Pachetul salarial o să fie negociat la interviu.

Așteptăm CV-urile dvs.

Număr de telefon ✆ 0745245482

Mihalaseni, Botosani