Gratuit Menajera - BONA INTERNA Bucuresti Pestera

Bone / Menajere Published date: Martie 7, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Constanta
  • Oraş: Pestera

Menajera - BONA INTERNA Bucuresti

⭕ Părinți tineri, pana in 30 de ani, căutam o doamna pentru funcția de bona si menajera interna, fără obligații acasă, FULL TIME!!! Asta inseama ca se va dormi la noi acasă.

- Rog doamnele care nu au disponibilitatea de program intern, sa nu sune!

-  Se oferă dormitor si baie, separate de restul familiei!
- 3 zile libere, la înțelegere pe luna.

 Avem o fetița de 2,2 ani, foarte energica si inteligenta , care are nevoie de o persoana răbdătoare, calma, calda si educata.

Responsabilități:
- Pregătirea meniului stabilit de mămica
- Hrănirea la intervalele stabilite
- Igiena si schimbarea îmbrăcămintei conform programului si in funcție de nevoile copilului
- Activități educative conform orarului ( citit, cântat, jocuri )
- Comunicare permanenta cu copilul
- In caz de nevoie, administrare medicamente .
 - menaj total ( vase, călcat haine, spălat pardoseli, aspirat,igienizare, etc)
- nu este permisă folosirea tv-ului in prezenta copilului

Concediul va fi alocat in aceeași perioada cu noi, exceptând situațiile speciale!!

ATENȚIE!!
 Anunțul este adresat doamnelor harnice, care sa îndeplinească următoarele cerințe:
-  NEFUMATOARE
-  varsta 30-45
- studii minim liceale

Alte calificări ce reprezinte un avantaj: curs prim ajutor, curs baby seating,cunoașterea unei limbi străine , formare psihologică, experiențe menaj si administrarea treburilor zilnice in functie de prioritate.

- Iubitoare, răbdătoare, atitudine pozitivă, spirit vesel, abilitatea de a liniști copilul cu blândețe.
 Valori : responsabilitate, verticalitate, corectitudine, flexibilitate, orientare către soluții, reconcilianta.

Beneficii:
-salariu motivant ( se discuta la interviu)
-concediu plătit
-carte de munca

- Zona : sector 1, Bucuresti.
- Durata colaborării : termen lung.
- Sistem de supraveghere video.
- Mesaj cu cv-urile înainte de interviu.

0756572090

Pestera, Constanta