Gratuit Personal Curatenie Tupilati

Bone / Menajere Published date: Martie 16, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Neamt
  • Oraş: Tupilati

Personal Curatenie

⭕ Candidatul ideal

Pentru angajatii nostri, punctualitatea si calitatea sunt doua lucruri cu care trateaza fiecare client in parte si acorda importanta maxima fiecarui detaliu. La MOPIO gasesti o echipa dinamica, responsabila, vesela si perfectionista. Daca te regasesti in noi, atunci ai toate motivele pentru care sa vii in echipa MOPIO.

Ce dorim de la tine?
- să fii amabil și orientat către client
- să îți placă sa lucrezi în echipă
- să dai dovadă de implicare și de felxibilitate
- să fii punctual si respectuos
- să fii atent la detalii
- să ai experiență în domeniu sau cel puțin să ai dorința de a învăța rapid

Descrierea jobului

Ce vei face la MOPIO?

- vei fi responsabil de igienizarea/curatenia spatiilor pentru care vei fi alocat (pardoseli,
pereti, grupuri sanitare, suprafete vitrate, electrocasnice, corpuri de iluminat, usi, etc.)
- vei folosi echipamente si produse profesionale de curatenie conform indicatiilor primite
- te vei asigura ca fiecare spatiu este igienizat conform indicatiilor primite
- vei participa activ la training-urile interne atat cele de comunicare, cat si cele pentru
detaliile tehnice privind echipamentele si produsele utilizate

Ce îți oferim?

- un pachet salarial atractiv si peste medie
- bonuri de masă
- abonament medical la clinici private de renume
- școlarizare permanenta cu trainer intern
- posibilitate de avansare

0767631131

Tupilati, Neamt