Gratuit Colaboratori Asistență Clienti Borsa

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 7, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Cluj
  • Oraş: Borsa

Colaboratori Asistență Clienti

⭕ S.C. Siema Soft Servicii, societate cu domeniu de activitate in software de contabilitate și gestiune cu o experienta de peste 30 de ani.
Ne extindem activitatea și ne mutăm la noul sediu, pentru acest motiv căutăm noi angajați.

Descrierea postului:
Raspunde la solicitarile / clientilor
Ajuta la instruire acestora pentru o mai buna gestionare a programelor de soft achizitionate si mantenanta acestora

Oferim un mare avantaj! Formarea profesionala on line
utilizand programul de gestiune de noi creat in totaliate sustinută de catre societatea noastră.

Ce i-ți oferă acest serviciu?
-Pachet salarial și beneficii, în acord cu politicile și obiectivele firmei
-Contract de muncă, conform legislației in vigoare
-Weekend-uri libere
-I-ți dă posibilitatea să construiești și să dezvolți relații de colaborare cu clienți noi sau existenți
-Cunoașterea informaticii si utilizarea calculatorului.
-Un program de training plătit.
-Crește abilitățile de comunicare și interacțiune personală.

Cerințe:
Căutam persoane dinamice cu:
-Nivel mediu/avansat de limba Italiană (atât scris cât și vorbit)
-Cunoașterea de bază al utilizării calculatorului la un nivel operativ
-Abilități de comunicare și orientare catre rezultate
-Atenție la detalii
-Spirit de echipă
-Studii superioare
-preferabil din orasul Ploiesti.

0791216927

Borsa, Cluj