Gratuit Agent Call Center Agentie Turism Mihaileni

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 8, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Botosani
  • Oraş: Mihaileni

Agent Call Center Agentie Turism

⭕ Esti interesat in a-ti pune bazele unei cariere in domeniul turismului?
Atunci TE ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA!

Iti oferim posibilitatea de a lucra intr-o agentie de turism dinamica.
Ce cautam?
- pasiune pentru turism
- abilitati excelente de comunicare
- cunostinte de baza operare pc
- dorinta de munca si dezvoltare profesionala

Descrierea jobului

Job-ul presupune preluarea apelurilor ice venite din partea clientilor si solutionarea problemelor cu care acestia se confrunta.

Ce oferim?

Oportunitatea de a capata experienta in domeniul;
Training specializat, invatam totul de la 0 impreuna;
Salariu fix motivant + bonusuri;
Decontarea transportului;
Bonusuri in functie de performanta.

Telefon: 745

Număr de telefon ✆ 0769204542

Mihaileni, Botosani