Gratuit Agent Call Center Italiana/Franceza Lehliu

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Calarasi
  • Oraş: Lehliu

Agent Call Center Italiana/Franceza

⭕ Suntem un furnizor de servicii IT de top, concentrat pe construirea competenței noastre de bază pentru a crea valoare pentru clienți și societate. Cu operațiuni răspândite în Europa și stabiliți în Cluj-Napoca începând cu anul 2007, ajutăm afacerile să inoveze, să se adapteze și să se concureze pe piața IT tot mai evoluată.
Agentul Call Center de nivel 1 este responsabil pentru a acționa ca un contact cheie pentru a furniza servicii de consiliere, de înaltă calitate și complete, în sprijinul nevoilor clienților noștri. Vei oferi servicii directe clienților prin Telefon / Chat / E-mail pentru a le rezolva problemele.

Responsabilități principale:
-Comunicarea prin (apeluri, e-mailuri, chat) cu clienți, acționând drept contact cheie pentru interogări legate de comenzi
-Oferirea de soluții prin răspuns direct sau transmiterea solicitărilor către persoanele vizate
-Obținerea, revizuirea și interpretarea informațiilor despre clienți pentru a răspunde solicitărilor necesare
-Diverse sarcini de administrare legate de documentele clienților.

Profilul dorit:
-Nivel avansat de abilități de comunicare scrisă și verbală în limba franceză sau italiană și înțelegere de bază a limbii engleze;
-Abilități de comunicare cu clienții
-Abilitatea de a comunica prin și în scris
-Abilitatea de a: reacționa rapid la întrebările clienților
-Gândire analitică;
-Adaptabilitatea și capacitatea de a găsi cu ușurință soluții
-Atitudine proactivă
-Cooperare, dorința de a interacționa și de a lucra cu ceilalți; „team player”
-Cunoștințe generale despre: MS Office
Considerat un plus:
Experienta în serviciul clienți / call centre;

Ce obții:
- expunere la practici de lucru moderne și eficiente;
- salariu atractiv, bonusuri și recompense pentru munca în proiecte complexe și provocatoare;
- Program flexibil;
- servicii medicale premium la un centru medical privat;
- Tichete de masa;
- atmosferă relaxată, prietenoasă (cu XBox, Wii și multe altele);
- oportunități de creștere a carierei într-un mediu profesional și prietenos;
- Evenimente sponsorizate de companie precum: ateliere de traning, team building, petreceri de Crăciun etc;

0719725190

Lehliu, Calarasi