Gratuit Agent Call-center Darmanesti

Call Center / Suport Clienti Published date: Mai 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Darmanesti

Agent Call-center

⭕ Responsabilitati

- Preia apelurile clientilor;
- Furnizeaza informatii corecte si complete clientilor, referitoare la produsele companiei;
- Respecta procesele si procedurile de lucru agreate;
- Realizeaza legatura cu diferite departamente ale companiei;
- Se obliga sa respecte normele de confidentialitate agreate, printr-un nivel ridicat de etica si integritate;
- Suna clientii companiei pentru a-i informa de aprobarea / respingerea cererii de credit;

Cerinte

- Student in an terminal sau studii superioare finalizate;
- Dorinta si capacitatea de a invata rapid informatii;
- Capacitate de analiza in evaluarea informatiilor;
- Comunicare de impact si orientare spre solutii;
- Spirit de observatie;
- Gandire logica, rapiditate;
- Atitudine pozitiva, spirit de echipa si placerea de a lucra cu clientii;
- MS Office;

Beneficii

- Transport asigurat de la metrou Aurel Vlaicu si inapoi;
- Abonament de servicii medicale la o clinica privata;
- Training de specialitate;
- Acumularea de experienta in domeniul financiar;

0789735145

Darmanesti, Dambovita