Gratuit Agent Servicii Client-Bucuresti Magura Ilvei

Call Center / Suport Clienti Published date: Martie 13, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bistrita-Nasaud
  • Oraş: Magura Ilvei

Agent Servicii Client-Bucuresti

⭕ Smartree Romania recruteaza Agenti servicii client, pentru unul dintre clientii sai, o companie multinationala din domeniul telecom.

Responsabilitati:

- Preia apeluri si ofera informatii clientilor cu privire la produsele companiei;
- Raspunde solicitarilor clientilor oferind informatii corecte si complete;
- Intocmeste si actualizeaza baza de date cu informatii si cerinte despre clientii vechi/noi sau potentiali, comunicate de acestia;
- Se documenteaza in permanenta, referitor la noile produse/servicii oferite de catre companie.

Cerinte:

- Studii medii;
- Bune cunostinte de operare PC-pachetul MS Office;
- Abilitati de comunicare;
- Cunostinte de operare pe calculator;
- Persoana organizata, comunicativa, cu spirit de initiativa;
- Program in ture;
- Salariu atractiv, tichete de masa, bonus.

Număr de telefon ✆ 0771075726

Magura Ilvei, Bistrita-Nasaud