Gratuit Analist Servicii Client (Controlul Calitatii) - Limba Italiana Storobaneasa

Call Center / Suport Clienti Published date: Decembrie 16, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Teleorman
  • Oraş: Storobaneasa

Analist Servicii Client (Controlul Calitatii) - Limba Italiana

⭕ Cautam coleg/a in cadrul Structurii de coordonare si control, pe Departamentul de control al calitatii

Pozitia necesita cunostinte avansate de limba italiana:

Cerinte

- studii superioare finalizate
- rapiditate si bune cunostinte de utilizare a calculatorului
- capacitate de analiza si sintenza a informatiei
- atentie la detalii
- experienta in raportare si statistica
- constituie un plus cunoasterea structurilor de tip call center sau experienta pe pozitii de call center

Responsabilitati:

- selecteaza dosare si asculta inregistrarile conversatiilor din structura de call center
- completeaza fise de evaluare
- efectueaza apeluri catre debitori in vederea evaluarii vizitei colaboratorilor externi
- verifica acuratetea si calitatea informatiilor cuprinse in fisele de inregistrari,
- semnaleaza neconcordantele in ceea ce priveste procedurile de lucru
- intocmeste rapoarte de sinteză pentru activitatea din gestiune
- monitorizeaza fluxul de informatii intre societate si operatorii insarcinati cu activitatea de completare a fiselor de inregistrari
- identifica masuri ce pot fi luate in vederea imbunatatirii activitatii de control al calitatii

Oferta (bonusuri, beneficii)

- training gratuit si formare continua la locul de munca + posibilitate de deplasare in Italia pentru formare
- oferta economica atractiva (salariu fix, tichete de masa si bonusuri)
- beneficii extrasalariale ( tichete de masa, bonusuri, decontare transport si asigurare medicala privata )
- cresterea salariului de incadrare, in functie de vechimea in cadrul societatii
- contract pe perioada nedeterminata
- posibilitate de crestere profesionala
- teambuildinguri, petreceri anuale si alte activitati de motivare

Daca te-ai regasit in descriere, atunci iti asteptam candidatura.

0749698694

Storobaneasa, Teleorman