Gratuit Angajam Call Center Zarand

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 30, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arad
  • Oraş: Zarand

Angajam Call Center

⭕ Candidatul ideal
Abilități excelente de comunicare putere de convingere și negociere
Atitudine pozitivă, entuziasm și dorință de învățare
Cunoștințe medii de operare PC
Dorință permanentă de perfecționare și avansare în carieră
Descrierea jobului
Contactarea ică a clienţilor dintr-o bază de date alocată, identificarea și înțelegerea nevoilor acestora cu scopul de a stabili intalniri pt forta de vanzare directa.
Capacitatea de autonomie pe post și de a se adapta rapid la nevoile jobului
Pachet de beneficii stimulativ: salariu fix+ bonusuri corelate cu performanțele
Trainiguri de specializare și coching profesionist
Perioadă de training platită
Angajament pe termen lung
Șansa de a construi o carieră într-un mediu plăcut și dinamic
Program flexibil: full time sau part time
Program de muncă standard de 5 zile saptămânal (luni-vineri).
Descrierea companiei
Connect Business Group -Partener Telekom este o companie tanara cu experienta in domeniul telecomunicatilor .
Suntem un grup de tineri care ne dorim performanta in ceea ce facem. Ne dorim să funcționam ca un întreg, prin adoptarea unui cod comportamental comun.Credem ca dezvoltarea continua este cea care poate aduce rezultate, de aceea trainingurile si cursurile sunt parte a activitatii noastre.
Cultura organizațională reprezintă pentru noi, un sistem de orientare unificator, exprimat prin valorile în care credem, atitudinile pe care le adoptăm și normele care ne ghidează comportamentul.
”Oamenii dau valoare unei companii!”

0708558682

Zarand, Arad