Gratuit Angajam OPERATORI CALL-CENTER (la Domiciliu) Bragadiru

Call Center / Suport Clienti Published date: Ianuarie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Ilfov
  • Oraş: Bragadiru

Angajam OPERATORI CALL-CENTER (la Domiciliu)

⭕ Angajăm OPERATORI CALL-CENTER (Muncă la domiciliu)

Cerinţe:
-studii medii
-limba română sau limba maghiară (nivel mediu – avansat)
-bune abilităţi de comunicare şi relaţionare
-cunoştinţe de operare PC
-să deţină un PC/laptop cu conexiune la internet
-persoană deschisă, dornică de a învăţa lucruri noi.

Descrierea jobului: Efectuarea/primirea de apeluri şi gestionarea lor conform procedurilor specifice, în limba română sau maghiară. Soluţionarea rapidă a situaţiilor dificile și a reclamațiilor în scris și ic. Efectuarea diverselor sarcini administrative.

Avantaj: experienţă în vânzări sau într-un call center.

Oferim angajare cu carte de muncă, salariu fix și bonusuri din vânzări!

Detalii : http://adalconsult.ro/…/01/31/angajam-operatori-call-center/

Relaţii suplimentare la 725 .

Număr de telefon ✆ 0741607222

Bragadiru, Ilfov