Gratuit Angajam Responsabil Comenzi Moreni

Call Center / Suport Clienti Published date: Octombrie 27, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Moreni

Angajam Responsabil Comenzi

⭕ Responsabilitati:
-Gestionarea solicitarilor primite de la clienti / agent vanzari
-Identificarea produselor solicitate de clienti / agent vanzari
-Transmiterea catre clienti/agent vanzari a cotatiei de pret precum si a termenului de livrare
-Preluarea si inregistrarea comenzilor confirmate de clienti/agent vanzari
-Procesarea comenzilor si urmarirea lor
-Informarea clientilor/agentului de vanzari cu privire la statusul comenzii

Cerinte:
-Studii superioare
-Capacitate de organizare, dinamism
-Excelente abilitati de comunicare
-Orientare catre rezultate
-Atentie la detalii
-Abilitati avansate de lucru cu baze de date
-Utilizare PC nivel avansat

Beneficii
Salar fix
Premii, bonusuri
Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica
Posibilitate de promovore in cadrul firmei

0741324434

Moreni, Dambovita