Gratuit Angajam Responsabil Gestiune Colonesti

Call Center / Suport Clienti Published date: Februarie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bacau
  • Oraş: Colonesti

Angajam Responsabil Gestiune

⭕ Candidatul ideal

- Cunostinte de operare PC: Word, Excel, Internet, etc;
- Cunostinte contabilitate/stocuri/magazie;
- Persoana organizata, atenta la detalii si rezistenta la stres
- Permis de conducere categoria B.
- Capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor;

Descrierea jobului
- Asigura activitatile specifice de gestiune din cadrul depozitului: receptie marfa, intrari/ iesiri, livrari, stocuri;
- Asigura procedurile de manipulare a marfurilor si organizeaza fluxul procesului de manipulare in conformitate cu standardele stabilite de companie;
- Introduce, preia, proceseaza si transmite datele aferente tuturor activitatilor derulate in depozit, folosind sistemul IT de gestiune specific;
- Efectueaza inventarul stocurilor de marfa pe sortimente si cantitati;
- Verifica concordanta intre evidenta contabila de gestiune si marfa din depozit;

Beneficii
Salar fix
Premii, bonusuri
Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica
Posibilitate de promovore in cadrul firmei

0704723080

Colonesti, Bacau