Gratuit Angajam Secretara Firma IT Salar Minim 500 EURO Tasca

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 12, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Neamt
  • Oraş: Tasca

Angajam Secretara Firma IT Salar Minim 500 EURO

⭕ Candidatul ideal

– bacalaureat sau absolvent (2013 sau mai recent) sau somer
– cunoaștere a pachetului Microsoft Office;
– limbi străine: obligatoriu limba italiana;
optional engleza, franceza, germana
– are bune abilități de comunicare necesare pentru relaționarea cu potențialii clienti ai societății
– este pozitiv și proactiv
– lucrează bine in echipă, ambițios si motivat să-și demonstreze calitățile
– dornic să invețe și să acumuleze experiența

*Experiența in lucrul cu clienți / vanzări / call center este un avantaj

Descrierea jobului

-transmiterea documentelor prin posta, fax, e-mail;
-organizarea documentelor si a contactelor companiei
-contactează potențialii clienți într-o manieră politicoasă și profesionistă
-promovează produsele și serviciile companiei în toate apelurile eligibile
-oferă răspunsuri profesioniste si gasește soluții avantajoase pentru clienți si companie
-identifica noi clienți și oportunități de creștere a business-ului
-participarea la organizarea evenimentelor din cadrul firmei.
-consultarea bazelor de date specifice activității 2 Key Web Agency

Beneficii:
-mediu de lucru plăcut.
-bonusuri lunare substantiale
-carte de munca 8 ore.
-echipa tanara in crestere

Descrierea companiei

2 Key Web Agency Srl providing services that help businesses enhance their presence on the internet, making their operations efficient and profitable, and improving search engine positioning through Search Engine Optimization (SEO). We are proud to say that our customers are one of the biggest competitors in their fields and we have a role to play in their development.

*job disponibil pentru biroul din Floresti

0723301855

Tasca, Neamt