Gratuit Call Center (zona Militari) - Angajam Persoane Tinere Fara Experienta Vladeni

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Iasi
  • Oraş: Vladeni

Call Center (zona Militari) - Angajam Persoane Tinere Fara Experienta

⭕ Companie renumita doreste sa angajeze persoane tinere fara experienta, in departamentul de call center pe partea de Retentie.

Cerinte:
- Studii medii / superioare;
- Cunostinte operare PC;
- Bune abilitati de comunicare;

Responsabilitati:
- Contactarea clientilor carora urmeaza sa le expire contractul si propunerea unei oferte mai avantajoase;

Pachet salarial:
Salariu fix - 1400 net
Bonuri de masa
Bonus - pana la 620 euro net

Daca esti interesat(a) lasa-mi intr-un mesaj CV-ul tau sau contacteaza-ma la numarul din anunt pentru mai multe detalii.

Număr de telefon ✆ 0705605626

Vladeni, Iasi