Gratuit Call Center Berislavesti

Call Center / Suport Clienti Published date: Februarie 19, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Valcea
  • Oraş: Berislavesti

Call Center

⭕ Activ Medical isi mareste echipa!

Candidatul ideal trebuie sa aiba urmatoarele calitati:
- sa fie responsabil, flexibil si bun coechipier;
- sa fie organizat si sa raspunda prompt la solicitarile clientilor;
- sa stie sa mentina legatura cu clientul pana in momentul confirmarii prezentei..

Descrierea jobului
Activitatea unui operator vanzari prin presupune:
- preluarea si initierea de apeluri ( outbound);
- identificarea programului persoanei invitata si gasirea solutiilor potrivite;
- inregistrarea informatiilor in baza de date.

Beneficii:
- program de lucru full time, 8 ore/zi de luni pana vineri;
- pachet salarial atractiv si bonusuri din proiecte;
- punct de lucru: Bucuresti, sector 5

Descrierea companiei
Activ Medical oferă un pachet larg de servicii call center .

Număr de telefon ✆ 0735148413

Berislavesti, Valcea