Gratuit Consultant Relatii Clienti - Brasov (full-time Si Part-time) Bilca

Call Center / Suport Clienti Published date: Mai 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Bilca

Consultant Relatii Clienti - Brasov (full-time Si Part-time)

⭕ În numele clientului nostru, importantă companie pe piața telecomunicațiilor, angajăm consultanți call center.

Cerințe:
- Studii medii sau superioare;
- Abilități de comunicare și de ascultare activă;
- Dedicare pentru rezolvarea problemelor ridicate de clienți;
- Cunoștințe despre produsele, serviciile și procedurile companiei;
- Cunoștințe operare PC;
- Experiență în call-center sau în sfera vânzărilor reprezintă avantaj;
- Cunoașterea limbii engleze (avantaj).

Responsabilități:
- Identifică corect solicitarile clienților și oferă răspunsuri profesioniste;
- Se implică activ în rezolvarea problemelor semnalate de clienți pastrând un ton amabil și profesionist pe toată durata apelului;
- Folosește corect aplicațiile cu care lucrează, astfel încât să ofere informații corecte și să înregistreze corect solicitările clienților;
- Participă la toate sesiunile de instruire pentru îmbunătățirea performanțelor proprii.

Beneficii:
- Tichete de masă;
- Bonusuri de performanță;
- Program flexibil;
- Traininguri de specialitate;
- Posibilități de dezvoltare în cadrul companiei.

0765912908

Bilca, Suceava