Gratuit Consultant Relatii Clienti Cu Limba Germana - Brasov Craciunelu de Jos

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Alba
  • Oraş: Craciunelu de Jos

Consultant Relatii Clienti Cu Limba Germana - Brasov

⭕ In numele clientului nostru, companie multinationala care ofera servicii clienti de o inalta calitate, recrutam consultant relatii clienti in limba germana, pentru locatia sa din Brasov.

Cerinte:
- Studii medii (studiile superioare constituie avantaj);
- Experienta de 6-12 luni in sfera relatiilor cu clientii constituie avantaj;
- Cunostiinte de limba germana nivel mediu sau avansat;
- Bune cunostinte de operare PC;
- Abilitati de comunicare si ascultare.

Responsabilitati:
- Informarea eficienta a clientilor, raspunzand la intrebarile acestora referitoare la produsele, serviciile si preturile companiei, din intreg portofoliul de servicii de pe care compania il pune la dispozitia clientilor sai;
- Preluarea si procesarea solicitarilor primite de la clienti, cu scopul solutionarii prompte a aspectelor ce tin de competenta sa;
- Folosirea corecta a aplicatiilor companiei, pentru oferirea de informatii si inregistrarea solicitarilor clientilor.

Beneficii:
- Program de training platit;
- Oferta financiara atractiva;
- Program de lucru: full time sau part time, in schimburi;
- Oportunitatea de a-ti incepe cariera intr-o companie multinationala;
- Reale posibilitati de dezvoltare profesionala.

0736691991

Craciunelu de Jos, Alba