Gratuit Consultant Suport Tehnic - Brasov (full - Time Si Part - Time) Sintana de Mures

Call Center / Suport Clienti Published date: August 21, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mures
  • Oraş: Sintana de Mures

Consultant Suport Tehnic - Brasov (full - Time Si Part - Time)

⭕ In numele clientului nostru, importanta companie pe piata telecomunicatiilor, angajăm consultanți call center in departamentul tehnic.

Cerinte:
- Orientare catre client si catre realizarea obiectivelor;
- Abilitati de comunicare si de ascultare activa;
- Cunostinte operare / instalare software / depanare PC;
- Cunostinte de retelistica;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu sau avansat;
- Experienta pe un post similar reprezinta avantaj.

Responsabilitati:
- Raspunde la intrebarile clientilor persoane fizice, juridice sau cartele preplatite referitoare la produsele, serviciile si preturile acestora, din intreg portofoliul de servicii de comunicatii pe care compania il pune la dispozitia clientilor sai: comunicatii de date si acces Internet, servicii conexe, ie fixa si mobila;
- Preia si proceseaza reclamatiile primite de la clienti, printr-o maniera profesionala si politicoasa, cu scopul solutionarii prompte a aspectelor care tin de competenta sa;
- Opereaza datele in aplicatiile specifice;
- Participa la toate sesiunile de instruire pentru imbunatatirea performantelor proprii;
- Mentine confidentialitatea datelor cu caracter profesional.

Beneficii:
- Tichete de masa;
- Smartphone si abonament gratuit;
- Transport asigurat;
- Program flexibil;
- Traininguri de specialitate;
- Posibilitati de dezvoltare in cadrul companiei.

0743873667

Sintana de Mures, Mures