Gratuit Consultant Vanzari Magazin Online Murgeni

Call Center / Suport Clienti Published date: Ianuarie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vaslui
  • Oraş: Murgeni

Consultant Vanzari Magazin Online

⭕ Candidatul ideal

-studii specifice finalizate sau in curs de finalizare;
-abilitati excelente de comunicare;
-limbajul adecvat/ educat, fara greseli gramaticale este o cerinta obligatorie si eliminatorie;
-atitudine pozitiva, orientata catre client;
-experienta pe un post similar;
-abilitatea in a evalua si gestiona problemele si cerintele clientilor;
-cunostinte operare calculator, navigare on-line;
-pasiunea pentru cumparaturile on-line este un plus.

Descrierea jobului

-administrarea comenzilor atat ic cat si pe site;
-consilierea clientilor atat ic cat si online;
-gestionare site si facturare;
-pregatirea notelor de transport;
-participarea activa la implementarea strategiei de vanzari si marketing

Beneficii:
-pachet salarial fix + bonusare in functie de implicare si performanta;
-program fix 8h, week-enduri libere;
-posibilitati de promovare in timp;
-atmosfera relaxata si creativa;
-loc de munca stabil;
-cladire birouri in centrul orasului.

Descrierea companiei

Suntem o companie ce produce si comercializeaza bijuterii personalizate. Atmosfera in echipa noastra este una relaxata si prietenoasa, bazata pe respect reciproc. Suntem in continua crestere si pe parcurs pot aparea posibilitati de promovare in cadrul companiei.
Daca te incadrezi in cerintele noastre, abia asteptam sa ne cunoastem!

Număr de telefon ✆ 0711932464

Murgeni, Vaslui