Gratuit Customer Service German&english Padureni (Jebel)

Call Center / Suport Clienti Published date: Ianuarie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Timis
  • Oraş: Padureni (Jebel)

Customer Service German&english

⭕ Cautam persoane dinamice cunoscatoare la nivel avansat a limbilor GERMANA SI ENGLEZA pentru activitati de back office si suport ic/e-mail/Zendesk clientilor nostri.

Responsabilitati:
- gestionarea apelurilor si e-mail-urilor clientilor si solutionarea lor in functie de solicitare
- deschiderea tichetelor in sistem
- identificarea incidentelor si tratarea lor conform protocolului
- comunicare eficienta cu clientul

Descrierea jobului

Cerinte:
Cunostinte de limba germana si engleza la nivel avansat - obligatoriu
Atitudine pozitiva, orientata catre client
Atentie distributiva, atentie la detalii, spontaneitate
Cunostinte de operare calculator (Windows, MS Office)

Ce oferim:
Salariu motivant, bonuri de masa
Contract perioada nedeterminata
Posibilitate de crestere in echipa noastra
Posibilitatea de a lucra diferite proiecte
Mediu de lucru tanar, dinamic, prietenos
Training, nu este necesara experienta, te formam noi!

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, tot ceea ce trebuie sa faci este sa ne trimiti cv-ul si daca indeplinesti cerintele noastre te vom contacta imediat!

Asteptam sa te cunoastem!

0739374203

Padureni (Jebel), Timis