Gratuit Customer Support In Limba Italiana (inbound) Sinesti

Call Center / Suport Clienti Published date: Ianuarie 31, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Iasi
  • Oraş: Sinesti

Customer Support In Limba Italiana (inbound)

⭕ Ai cunostinte avansate de LIMBA ITALIANA (vorbit/ scris)? Iti place sa gasesti solutii problemelor aparute? Comunici usor si te integrezi rapid intr-o echipa noua?
Cautam pe cineva exact ca tine pentru echipa noastra de customer support (inbound) cu limba italiana. O poti completa chiar tu :)

Ce ne-am dori de la tine?

- Sa fii prieten cu limba ITALIANA... foarte prieten... practic, nivel AVANSAT (vorbit/ scris);
- Bune abilitati de comunicare;
- Să fii capabil să inveti rapid a soluționa task-uri cu care probabil nu te-ai mai întâlnit;
- Sa dai dovada de concentrare si atentie distributiva;
- Sa fii responsabil si determinat;
- Experienta intr-un job similar iti poate oferi un avantaj.

Ce responsabilitati vei avea?

- Preluarea apelurilor ice, acordarea de suport si solutionarea solicitarilor clientilor;
- Procesarea si introducerea in sistem a datelor;
- Intregirea atmosferei placute de la locul de munca, si chiar tu poti face diferenta :)

Pentru care noi iti oferim:

- Training platit;
- Un salariu fix de 2000net, pe care te poti baza luna de luna;
- Contract individual de munca declarat;
- Beneficii extra (bonuri de masa, abonament sala Hilton platit 80% de catre companie)
- Program full-time accesibil, in intervalul: 09:00-17:00 si 11:00-19:00 (in weekend NU se lucreaza);
- Mediu prietenos de lucru;
- O locatie frumoasa intr-o zona buna a capitalei.

Asteptam CVul tau in mesaj privat si te vom contacta imediat.

0794919248

Sinesti, Iasi