Gratuit Dispecera Centru De Alarma Bumbesti-Jiu

Call Center / Suport Clienti Published date: Martie 26, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Gorj
  • Oraş: Bumbesti-Jiu

Dispecera Centru De Alarma

⭕ Firma de protectie si paza angajeaza dispecera centru de alarma in TULCEA:
Candidatul ideal

-Minim studii medii;
-Nu este necesara calificarea profesionala, aceasta putand fi obtinuta in cadrul firmei;
-Cunostinte bune operare PC – suita Microsoft;
-Persoana care da dovada de:-bune abilitati de comunicare (usurinta, claritate, coerenta in exprimare);
-seriozitate, responsabilitate, initiativa, loialitate, spirit de echipa, orientare catre sarcini, rezistenta la stres si oboseala, incadrarea in termene si prioritizarea actiunilor;
-atentie distributiva, capacitate de sinteza ridicata, viteza de reactie, promptitudine.

Descrierea jobului

Program de lucru in ture, de zi si de noapte;
-Utilizeaza si monitorizeaza aparatura din dotare;
-Mentine legatura ica cu personalul din teren, coordoneaza echipajele din teren;
-Sesizeaza seful de dispecerat si consemneaza diverse evenimente (defectiuni tehnice aparatura, calamitati, situatia echipajelor din teren etc.);
-Isi perfectioneaza activitatea si pregatirea profesionala prin participarea la diverse cursuri organizate in conditiile legii.

Cele interesate sunt rugate sa depuna un CV la sediul firmei din str. Isaccei nr. 73, cladirea Donaris etaj 4 cam. 7 sau atasat la anunt.
Contact : 734 (secretariat)

Număr de telefon ✆ 0354881740

Bumbesti-Jiu, Gorj