Gratuit Dispeceri Transport International Rusanesti

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Rusanesti

Dispeceri Transport International

⭕ Angajam pentru compania noastra dispeceri transport international. Experienta nu este necesara. Oferim training de specialitate.

Posturile sunt disponibile la urmatoarele sedii ale companiei:
Romania (Pitesti) si Slovacia (Bratislava).

Cerințe:

- Cunoștințe de operare PC.si a pachetului Microsoft Office;
- Constituie un avantaj cunoașterea rutelor, a timpilor de conducere și de odihnă etc;
- Constituie un avantaj experiența și/sau cunoștințele despre sectorul transporturilor;
- Cunoasterea unei limbi straine constituiere un avantaj - de preferat lb. italiana sau lb. engleza.

Responsabilitati:

- Organizarea eficienta a activitatii de transport respectand cerintele companiei si cerintele legale;
- Verificare si controleaza timpii de conducere si de odihna ai soferilor conform normelor interne;
- Urmarirea in timp real si respectarea orelor de descarcare si a pozitiei camioanelor pe ruta;
- Coordonarea si indrumarea soferilor;
- Efectueaza inregistrarea in sistemul informatic a tututor infomatiilor care au legatura cu responsabilitatile anterioare.

Beneficii:

- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru tanar si dinamic;
- Instrumente de lucru de ultima generatie;
- Posibilitatea de relocare in una dintre locatiile noastre la nivel european.
- Cazare asigurata si gratuita pentru sediul din Slovacia.

Asteptam cv-ul tau prin mesaj privat!

Pentru mai multe detalii nu ezita sa ne contatezi la numarul de : 773

0795133878

Rusanesti, Olt