Gratuit ElQual Angajeaza Operatori Call Center Seimeni

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Constanta
  • Oraş: Seimeni

ElQual Angajeaza Operatori Call Center

⭕ Cauţi un job full-time sau part-time? – Echipa ElQual te asteapta.

CANDIDATUL IDEAL:

- persoana cu abilitati de comunicare
- disponibilitate minim 4 ore pe zi, pe perioada de desfasurare a proiectelor
- seriozitate, punctualitate, responsabilitate
- cunostinte operare PC

RESPONSABILITATI:

- Realizarea sondajelor de opinie prin cu respectarea instructiunilor de realizare a proiectului

BENEFICII:

- program de lucru flexibil şi obţinerea unui venit corelat cu numărul de ore lucrate si chestionare realizate,
- posibilitatea de promovare
- training-uri de specialitate
- bonus in functie de numarul de chestionare realizate
- bonusuri de fidelitate

Va asteptam sa ne cunoastem si sa faceti parte din echipa noastra.
Telefon: 784 - Diana
784 - Cristina

0729105277

Seimeni, Constanta